Arsene Wenger

Topničarji po veliki zmagi prvi zasledovalci Leicestra
RTV Slovenija
ponedeljek, 21. december 2015 ob 21:00
Na derbiju 17. kroga Premier lige so nogometaši Arsenala premagali Manchester City z 2:1 in se utrdili na drugem mestu.

Osramočeni Mourinho skrival svoj obraz
zurnal24.si
petek, 18. december 2015 ob 09:36
Nekdanji trener Chelseaja, José Mourinho, si je med zapuščanjem centra za trening londonskega velikana čez obraz poveznil kapuco.

Mourinho je preživel
Slovenske novice
petek, 11. december 2015 ob 10:36
V osmini finala nogometne lige prvakov ne bomo videli Kevina Kampla z Bayerjem.

Sašo Udovič: Lionel Messi ni več deklica za vse
SiOL.net
četrtek, 10. december 2015 ob 17:00
Znanih je 16 klubov, ki so še v igri za naslov evropskega prvaka. Za nami je prvi del nogometne lige prvakov. Kako je skupinski del tekmovanja videl Sašo Udovič?

Najlepša vrnitev Arsenala v zadnjih 19 letih
SiOL.net
četrtek, 10. december 2015 ob 14:15
Nogometaši Arsenala so se uvrstili v osmino finala lige prvakov skozi šivankino uho. V Pireju so nadigrali Olympiakos, ga premagali s 3:0 in poskrbeli za dobro voljo Arsena Wengerja.

Ena največjih zmag Wengerja in prava tragedija za Schmidta
četrtek, 10. december 2015 ob 09:32
Arsene Wenger in Jose Mourinho sta velika zmagovalca sredinega večera v Ligi prvakov , v Leverkusnu pa so popolnoma na tleh po številnih zapravljenih priložnostih proti Barceloni.

Kamplov trener potarnal: Messija se žal ne da ustaviti
SiOL.net
sreda, 9. december 2015 ob 16:30
Danes bodo znani še zadnji udeleženci osmine finala lige prvakov. Bayer Kevina Kampla bo pričakal Barcelono in čakal na spodrsljaj Rome, Arsenal bo za svojo usodo trepetal v Grčiji.